Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


piątek, 3 czerwca 2011

XIV WYSTAWA Twórców Ludowych ... 3-5 czerwiec

Dzisiaj oficjalnie rozpoczęła się trzydniwa XIV Wystawa Twórców Ludowych i zemiosła Artystycznego Pogranicza Polsko - Czeskiego w Prudniku. Wystawie towarzyszy wiele imprez a wśrod nich lkiczne pokazy, występy i degustacje :) Monika swoje male "dzieła" wystawia po raz pierwszy namówiona przez terapeutke p. Krysię, ktora wytrwale towarzyszy dzielnej dziewczynce:) I oto jak się spelnia marzenia.... Obrazy Moniki wczesniej wystawione w galerii mogli podziwiać dzisiaj artyści z kilku krajów....poza nimi do ogladania były tez pomalowane figurki  i kolczyki. Dla chętnych do wspólnej zabawy czekały przygotowane biale odlewy....i chociaż większość osob tylko podziwiała:) to Monika i tak wróciła do domu cala w skowronkach....  W końcu byla jedną z artystek:)

Oto pierwsze chwile na wystawie

i pokaz robienia kolczyków, któremu przygladały się zachwycone dziewczynki...chyba rówieśnice Moni


W wystawie bierze udzial ponad 350 wystawców....cała hala i spory teren wokoło niej..... Monika nie tylko siedziala przy swoim stoisku - z wieką przyjemnością oglądnęła wszystkie stanowiska zachwycając się talentem innych.

Jutro na przy figurkach i obrazach zasiądze sama p. Krysia ze zdjęciem Moniki (dziękujemy za pomoc) gdyż Moni jedzie na wczesniej zaplanowaną wycieczke do Wadowic z okazji Dnia Dziecka...napewno spędzi na wystawie całą niedzielę a jesli ktoś jest z okolicy to ZAPRASZAMY do stoiska :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY