Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


sobota, 26 października 2013

Chwile spędzone z Asią .... bezcenne:)

Chyba każda nastolatka wie, że najcenniejszym darem jest przyjaciółka.. to ta koleżanka, której można wszystko powiedzieć a w chwilach smutku wypłakać się w rękaw:) Odkąd w życiu Moniki pojawiła się Asia moja córka zaczęła używać telefonu do rozmowy a nie tylko by łączyć się z internatem... czasem słyszę jak głośno mówi i z ciekawości zerkam do jej pokoju... tak uroczo wygląda z telefonem przy uchu:)

Monika poznała Asię we wrześniu gdy poszła do swojej nowej szkoły....i gdy było jej smutno bo nie umiała nawiązać kontaktu ze swoją klasą Dziewczynki poznały się na przerwie, nie chodzą razem do jednej klasy. Asia pokazała Moni "światełko w tunelu" przedstawiła ją swoim znajomym i zaopiekowała się nową  koleżanką. Od tej pory stała się dla Moniki kimś naprawdę ważnym ....

Z Asią każda gra jest wspaniała

 
Wspólne malowanie to prawdziwa przyjemność
 
 
Zabawa na trampolinie może trwać wiecznie:)

 
i można do późna grać na komputerze, oglądać filmy lub plotkować gdy Asia zostaje na noc:)

 
Monika jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa...dziękuję Ci Asiu:)
 
Monia oczywiście ma wiele koleżanek i kolegów, lubi wszystkich i utrzymuje kontakt ze sporą gromadką ... nie czujcie się mniej ważni bo każdy odgrywa w jej życiu swoją znaczącą rolę

5 komentarzy:

 1. Asia jest promyczkiem słonecznym dla Moniki i prawdziwym przykładem przyjażni dla wielu ludzi nawet dorosłych:-) Wszystkiego dobrego kochane dziewczyny niech Wasza przyjażń przetrwa wieki :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że Monika ma takich przyjaciół wokół siebie :) Ja cenię sobie najbardziej takie własnie znajomości - ludzi na których można polegać w codziennej prozie życia ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Violetta

  OdpowiedzUsuń
 3. Asia powinna byc stawiana za wzór innym. Dla Moni to skarb.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie! W tym wieku przyjaciolka to bardzo ważna osoba. Pamiętam, że gdyby nie moja Ania to nie przetrwałabym gimnazjum (byłam prześladowana bo byłam 'inna') a Ania zawsze stawała w mojej obronie. Dziś minęło parenaście lat i mimo, ze drogi się rozeszły to nadal utrzymujemy kontakt :)

  OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY