Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


poniedziałek, 11 marca 2013

Koncert Justina Biebera - bilety już w domu

To, że Monika jedzie na koncert swojego idola jest już pewne:) Samo zamówienie biletów trochę trwało bo i procedury w przypadku osób niepełnosprawnych na wózkach są zupełnie inne ... później 2 tygodnie oczekiwania na przesyłkę i SĄ ... leżą sobie na półce i ciepło spoglądają na małą fankę:) Obok zdjecia ...wiecie kogo... Zresztą w pokoju Moniki wszystko jest obok zdjęcia lub plakatu bo jest ich porozwieszanych, porozklejanych dość sporo na przestrzeni tych kilku metrów ... do tego jeszcze kubek, poduszka, koszulka, kilka ksiązek, płyt i nie wiem nawet sama co tam jeszcze:) ale skoro dzięki temu Monika ma na twarzy piękny uśmiech ... to niech sobie Bieber spoglada na nas z każdej cząstki jej pokoju:)

Można powiedzieć że Monika należy do 16 szczęściarzy ktorzy będą mogli oglądać koncert siedząc na wózku...pewnie ze względu na bezpieczeństwo tylko tylu wózkowiczów wpuszczonych bedzie na widownie :) Odkąd zamówiliśmy bilety Moni odblokowała się "radość" wciąz śpiewa i chichocze bez powodu ... czasem zastanawiam się czy nie dostaje jakiegoś ataku ... ale okazuje się że to owszem  ale atak nagłego niekontrolowanego śmiechu :)
Co to będzie kiedy już pojawimy się w Arenie w Łodzi.... 25 marca... ? Zdaje się że ktoś tu odlicza każdy dzień....

1 komentarz:

  1. Klaudia Brachaczek11 marca 2013 14:03

    Witam,
    Chciałam tylko napisać, że ja również jestem fanką Justina (mam 19 lat), można powiedzieć, że kimś o wiele więcej bo jestem Belieber (różnica polega na tym, że fani przychodzą i odchodzą ale Beliebersi zostają na zawsze), myślę, że Pani córka również jest Belieber. Ale nie do tego zmierzam, chciałam powiedzieć, że właśnie w takich chwilach jak ta każda Belieber ma łzy w oczach, bo właśnie wtedy dochodzi do nas tak na prawdę jak wielkim szczęściem jest dla nas Justin i jak swoim istnieniem potrafi 'ratować' ludzkie życie, chodzi mi tutaj nie o sam fakt wyleczenia z choroby, ale o to, że dzięki niemu osoba chora każdego dnia budzi się z uśmiechem na twarzy i ma siłę by żyć, by pokonywać trudności losu. Dla niektórych może wydawać się to dziwne ale nikt tego nie zrozumie jeśli sam tego na własne skórze nie doświadczy. Dlatego my Beliebers czasem uważamy, że Justin został zesłany z nieba (wiem, że to brzmi przekoloryzowanie) by pomagać ludziom iść przez życie, by dawać im siły do walki. Pani sama coś o tym wie, ponieważ każdego dnia jest Pani świadkiem pewnego rodzaju cudu, który dzieje się w życiu Pani córki i jak również też Pani. Każdego dnia z Pani córki wydobywa się jeden z najpiękniejszych uśmiechów na świecie, a z jej oczu bije blask, to wszystko jest spowodowane miłością jaką obdarza ona Justina ale również miłością jaką Justin darzy swoje ją. Tą miłość się czuję, tego nie da się opisać. Dlatego cieszę się bardzo, że Justin wszedł do życia Pani córki i każdego dnia jest z nią i daje jej siłę do pokonywania przeciwności losu. Proszę przekazać córce uściski i pozdrowienia :) i mam nadzieję, że spotkamy się na koncercie bo ja również się wybieram :) . Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY