Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


sobota, 16 marca 2013

Karteczki wielkanocne już w sprzedaży - ZAPRASZAMY na allegro

Przypomnę, że wszystkie środki z aukcji allegro zasilają subkonto Moniki w Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Pozwolio nam to opłacić leczenie i rehabilitację Moniki, płatne konsultacje oraz badania nie refundowane przez NFZ, zakup przedmiotów ortopedycznych i terapeutycznych, zakup baterii do procesora mowy implantu ślimakowego (3 szt co 2-gi dzień czyli 5zł) uczestnictwo Moniki w turnusach rehabilitacyjnych których koszt sięga 5-6 tys za 2 tygodnie, zakup pomocy logopedycznych i wszystkiego co znosi bariery w jej funkcjonowaniu... Warunkiem jest posiadanie wystarczających środków ... Dlatego z całego serca ZAPRASZAMY na aukcje gdzie oprócz figurek wystawiliśmy dzisiaj wykonane przez Monikę karteczki świąteczne


 
Karteczki, ktore nie zostaną sprzedane oddamy podczas Kiermaszu Wielkanocnego w niedzielę palmową na stoisko Towarzystwa Przyjaciół Dzieci... jeśli nie Monice to może ktoś pomoże innym chorym dzieciom :)
ZAPRASZAM 

2 komentarze:

  1. Witam,
    Piszę do Pani ponieważ potrzebuję Pani pomocy. Jest pewna dziewczyna, ma 19 lat, jest na wózku od urodzenia, jej największym marzeniem jest pojechać na koncert Justina, ale jej rodzice nie chcą się zgodzić, bo twierdzą, że się jej tam coś stanie itd. Próbowała wszystkiego, prosiła rodziców, błagała, ale oni nie chcą spełnić jej marzenia. Dlatego piszę do Pani z prośbą by zadzwoniła Pani do jej mamy i porozmawiała z nią i wyjaśniła, może jeśli jej mama dowie się, że Pani z córką też jadą to może zmieni zdanie. Jest Pani naszą i przede wszystkim jej ostatnią nadzieją, na spełnienie marzenia. Proszę niech Pani jej pomoże. Będziemy bardzo wdzięczne. Ta dziewczyna nazywa się Aneta Czaplińska http://www.facebook.com/czaplinska1?fref=ts numer do jej mamy --> 608516527 . Proszę nam pomóc jest Pani jedyną ostatnią nadzieją. :) Pozdraiam.

    OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY