Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


poniedziałek, 19 września 2011

dużo się dzieje...

To prawda. Z poczatkiem Nowego Roku Szkolnego duzo się dzieje w życiu Moniki... Od rana przez ok 3 godziny jest w szkole a po powrocie odrabia zadania, uczy się i czasem z płaczem próbuje zrozumieć nowe wiadomości... Niestety już od 3 miesięcy Monika nie ma zajęć z logopedą i zaczynamy odczuwać braki...mimo moich starań i prób kontynuacji zajęć na gruncie domowym. Na szczęście dyrektor obiecal nam 1 godzinkę w tygodniu od teraz więc może to coś zmieni bo inaczej ciężkie nas czekają czasy a Monika denerwuje się strasznie myląc słowa i złości ją fakt że nie wiemy o co jej chodzi... mam nadzieję że sprawa z zajęciami usprawniającymi dla dzieci w naszej gminie wkrótce się wyjaśni bo inaczej lata naszej pracy pójdą na marne:( a niestety narazie nie możemy sobie pozwolić na prywatne zajęcia logopedyczne (70zł za 45min)

Monika dużo pracuje, realizuje się twórczo:) i pada już około 20.00 czasem zanim zdążymy porządnie poćwiczyć a ok 7.30 z trudem otwiera oczy...buntując się że jeszcze nie czas na szkołę... bo szkoła zaczyna nam się w tym roku od drugiej lekcji ... i super:)

Tak w skrocie:
tydzień temu Monika uczestniczyła z Martusią w Dożynkach Gminnych:) oj szykowała się i stroiła na ten dzień że aż miło było na to patrzeć:)


po powrocie resztę tego uroczego dnia spędziła odpoczywając w ostatnich już promieniach letniego słoneczkaW tym tygoniu weekend byl bardziej pracowity bo odwiedziła nas pani Krysia terapeutka. monika na zajęcia zaprosiła Kasię i jej młodszą siostrę Paulinke. dziewczyny pilnie pracowały korzystając z e wskazowek terapeutki ale przy tym opowiadaly sobie historyjki i podsmiewywały się co chwilkę.... oj było bardzo wesoło:)


i może dlatego że atmosfera była radosna, powstały trzy takie piękne kolorowe koguciki:)


2 komentarze:

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY