Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


poniedziałek, 15 września 2014

Codzienność...

Monika wróciła do domu z turnusu i już następnego dnia jechała stęskniona do szkoły. Przez ostatni tydzień nadrabiała zaległości, przepisywała zeszyty i denerwowała się, że jest tego tak dużo bo ręce niestety bolały... bolały ale pewnie nie tak mocno bo w wolnej chwili chwytała za pędzelek by pomalować figurki - już świąteczne bo nam czas tak szybko leci że święta nadejdą jak zwykle "za szybko" :)
Nowe zdjęcia odlewów pojawiają się na naszej stronie fb "śnieżnobiałe odlewy gipsowe aukcje charytatywne niepełnosprawnej Moniki" na którą gorąco zapraszamy.

Monika rozpoczęła właśnie I klasę gimnazjalną...jest więcej nauki, pojawiły się nowe przedmioty a co najważniejsze lekcji jest więcej i wraca codziennie ok16.00 - padnięta. A ty jeszcze trzeba lekcje odrobić i co nieco się pouczyć :) ale nie narzeka. Na razie cieszy się szkołą:) i oby tak było dalej.

3 komentarze:

 1. Gratuluję Monisi wytrwałości w przepisywaniu zeszytów. Ja zawszę przy tym wymiękałam(mam spastykę dłoni oraz atetozę) i w liceum przerzuciłam się na komputerową formę nadrabiania tego, czego nie udało mi się zanotować w czasie lekcji. W końcu na studiach całkowicie przeszłam na robienie notatek na laptopie, ale ręcznie odrabiam większość zadań domowych. Czy nie zastanawialiście się nad możliwością np. odrabiania zadań domowych na komputerze, albo przepisywania zeszytów po dłuższej nieobecności w szkole Moniki za pomocą edytora tekstów? Myślę, że to byłoby duże ułatwienie dla Moni, a zaoszczędzony czas mogłaby wykorzystać na prace plastyczne, które też są doskonałą formą terapii ręki, albo zajęcia rehabilitacyjne.

  Pozdrawiam serdecznie

  P.S. Czy adres podany na marzycielskiej poczcie jest aktualny? W najbliższym czasie wyjeżdżam w małą podróż i chętnie przesłałabym z niej Monisi pocztówkę. Zwłaszcza kiedy widzę na zdjęciach, jaką radość sprawiają jej tego typu gesty.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Zwracam się do was kochani z ogromną prośbą! Mój 4 letni synek choruje na nowotwór złośliwy z przerzutami. Jeden raz w życiu dostał list a raczej przesyłkę z jego portretem był bardzo szczęśliwy płomień radości w oczach Mateuszowi nie zostało zbyt wiele życia bo choroba okazała się bardzo złośliwa nie wyleczalna.Jesli dla was nie był by to żaden problem proszę wyślijcie do niego kartkę sprawi mu to ogromna niespodziankę .Proszę udostępniajcie to wśród znajomych może znajdą się chętni, którzy sprawią mu przyjemność z góry serdecznie dziękuję! Adres:
  Mateusz Ziółkowski
  Lusowo ul.Poznanska 8,
  62-080 Tarnowo Podgórne"
  Magdalena Maciejewska-Ziółkowska

  https://www.facebook.com/events/692964147446180/?fref=ts

  OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY