Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


czwartek, 7 listopada 2013

Wizyta kontrolna w Światowym Centrum Słuchu :)

Długo nas chyba pod Warszawą w Kajetanach nie było skoro Międzynarodowe Centrum Fizjologii i Patologii Mowy i Słuchu przekształciło się niepostrzeżenie dla nas w Światowe Centrum Słuchu. Racje tutaj przyznam, że ta nazwa jest przyjemniejsza :) Całe Centrum rozbudowało się o dwa dodatkowe budynki a dzięki poszerzonemu parkingowi i dodatkowemu kilkupoziomowemu też nowo wybudowanemu nie ma już walki o miejsce do postoju.... Ale i tak jest go niewiele bo ludzi wszędzie dużo...od samego rana :)  I tylko jedno wciąż nie uległo zmianie .... koszmarna stołówka...no może jedzenie się poprawiło lekko bo ostatnio niemal wszystko było niejadalne ... i tu jak na światowy punkt plama na całego... :)

Personel miły i pomocny, zarówno panie doktorki jak i technicy, informatycy i inni  z którymi mieliśmy przyjemność się "pobadać" i porozmawiać:) Dlatego też Monika bardzo chętnie wchodziła do każdego kolejnego pomieszczenia...bez nutki strachu :)

 


Jest też jedna rewelacja:) Okazało się że Monika słyszy na lewe ucho (przypominam, że w prawym jest wszczepiony implant) I żeby nie robić nikomu złudzeń natychmiast sprostuję że słyszy w przedziale 120 - 140 decybeli ... Gdy była mała badanie dochodziło 100 - 110 decybeli i wówczas stwierdzono, że nie ma żadnej odpowiedzi więc jest całkiem głucha ... a ona TYLKO niedosłyszy:)

Czy to ważne? Tak! Otóż pierwszy raz widziałam jak Monika naciskała guzik i kiwała głową mówiąc  "jest" Myślałam że okłamuje badającego ale okazało się, że reakcje były jednoznaczne...i co gorsza dźwięki odbierane tą drogą (słuchawki) sprawiały Monice ból... No ale to zawsze jakieś nowe doświadczenie.
 

1 komentarz:

  1. Ooo .. to ci niespodzianka :) Takie to najlepsze - pozytywne :D

    Pozdrawiam
    Violetta

    OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY