Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


środa, 5 grudnia 2012

Podsumowanie projektu "Zamki polskie...." Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

Już grudzień a nam brakuje czasu aby uzupełnić wpisy z wydarzeń jakie miały miejsce jeszcze w październiku. Może małymi kroczkami do końca roku nadrobimy te zaległości ... bo w życiu Moniki dzieje się dużo, stąd ten brak czasu  :)
 
W październiku podsumowaliśmy projekt jaki dzieci z TPD realizowały od kwietnia. Efektem końcowym była wystawa prac dzieci - zamki polskie, w tle zdjęcia na scianach. Wystawa była połączona z uroczystą promocją bajeczki wydanej przez Basię Bajor, sekretarza TPD. Przybyło tak dużo osób, że jeszcze przed rozpoczęciem zabrakło miejsc siedzących. Dobrze że Monika przyjeżdża zawsze ze swoim "krzesełkiem" dzięki czemu może usiąść w każdym miejscu sali
 
 
 
Mali artyści za swoją ciężką pracę zostali nagrodzeni pamiątkowym kubeczkiem wypełnionym słodyczami...ale prawdziwą nagrodą była wczesniejsza wycieczka do Inwałdu (Park Miniatur) i Zatoru (Park Dinozaurów, Mitologiczny i Owadów)

 
Po części oficjalnej i krótkim występie artystycznym dzieci zaprosiliśmy zgromadzonych gości na poczęstunek a p. Basia Bajor z dumą     rozdawałas   księżeczki "Przygoda kolorowej piłeczki"  uwieczniając w nich pamiątkowy autograf z dedykacją :)


3 komentarze:

 1. Z niecierpliwością czekam aż wstawicie zdjęcia wyszywanych kartek świątecznych :)
  Jestem wielką fanką Moniki i pozdrawiam Was serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w tym roku nie było wyszywanych karteczek...są klejone (a reczej były) Oczywiście zdjęcia wystawię:)

   Usuń
  2. Klejone też na pewno są fantastyczne :) Sama lubię od czasu do czasu odstawić stare techniki i sprobowac coś zupełnie nowego :) ostatnio odkryłam specjalne podstawki do ułatwiania robienia bransoletek metoda kumihimo i nie moge się doczekać aż przyjdzie pocztą.
   Pozdrawiam ciepło!

   Usuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY