Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


poniedziałek, 3 września 2012

SZKOŁA ...

1 wrzesień...dzień od dawna wyczekiwany przez Monikę (i chyba tylko przez nią:) Monika już wczoraj pilnie przygotowała się do szkoły więc dzisiaj wystarczyło hasło pobudki i po chwili byla gotowa do śniadania:) Rozpoczęcie jak chyba w większości szkół odbyło się o 9.00 i trwało zaledwie ok 30 min co zdecydowanie rozczarowało naszą księżniczkę. Gdy otrzymała plan lekcji była gotowa wymoc na nauczycielu aby to dzisiaj się rozpoczęły:)


Na szczęście dzisiaj było też rozpoczęcie roku szkolnego w świetlicy socjoterapeutycznej ... i na szczęście świetlica rozpoczęła od razu swoją działalność co uradowało Monikę niezmiernie:)


Dzisiaj swój nowy rok szkolny zaczyna również Marta... i to tak niecodziennie bo nie dość, że w nowej szkole (gimnazjum) to również w nowym mieście (Nysa) Dojazdy jej nie odstraszyły ale może nie ma się co dziwić skoro szkoła do ktorej będzie chodziła ma tak fantastyczny klimat?

Część zajęć będzie odbywało się w Szkole Sztuk Pięknych a pozostałe obok w Carolinum. Oba budynki to obiekty zabytkowe i czuć pewien specyficzny klimat zaraz po przekroczeniu progów szkół. Dzisiaj przez prawie dwie godziny "zwiedzaliśmy" ... a było co zwiedzać:)

Oto Aula w Carolinum ... wspaniała, odnowiona rok temu, czysta i przyjemna :)A tutaj moje dziecko pewnie spędzi większość swojego wolnego czasu... pożywka dla mola książkowego - biblioteka w Carolinum. Gdy tylko weszliśmy do pomieszczenia w Marty oczach pojawiły się ogniki radości:) a kiedy dowiedziala się że i Szkoła Sztuk Pięknych ma swoją blibliotekę to mało nogi jej się nie ugieły...zapewne znajdzie tu wiele ciekawych ksiażek...


Wejście do budynku


W tej oto galerii w Szkole Sztuk Pięknych za pół roku pojawią się prace naszych gimnazjalistów .... w tym również Marty:)


Trwają przygotowania do jutrzejszych lekcji...oby tak było codziennie a nie tylko w pierwszych dniach:)

1 komentarz:

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY