Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


niedziela, 18 grudnia 2011

Świąteczna wycieczka Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z niespodzianką:)

Przynajmniej raz w roku ... najczęściej w okresie świątecznym odwiedzamy teatr.  Staram się dobierać tak przedstawienie by dziewczynki polubiły tę formę rozrywki i chyba jak narazie mi się udaje:) zazwyczaj odwiedzamy Opole ale tym razem postanowiłam zrobić dzieciom niespodziankę i wybraliśmy Wrocław... Ciężko jest dostać się grupą 50 osobową na przestawienie dla dzieci do Teatru Wrocławskiego...miejsca były już zajęte na początku listopada. Okazuje się że większość rezerwuje je w ciemno...może dlatego że w tym okresie nie tylko my mamy ochotę na teatr:) a przedstawienia najczęściej mają tematykę swiąteczną. Na szczęście trafiłam na stronę Centrum Sztuki Impart http://impart.art.pl/ i okazało się że są wolne miejsca na przedstawienie "Piotruś Pan i piraci" - może mało swiąteczne ale za to jak się okazało REWELACYJNE Polecam wszystkim, ktorzy mają możliwość wstąpić do tego miejsca. Nasze dzieci oglądały przedstawienie z otwartymi buziami :)

Monika woczekiwaniu


po przedstawieniu bardzo przemili aktorzy zgodzili się rozdać dzieciom przygotowane przez TPD w Gluchołazach paczki świąteczne :) Paczkę Monice wręczał sam Kapitam Hak :)


Dzieci pełne wrażeń szybko znalazły się w znajdującym się nieopodal aquaparku. Przez pełne 3 godziny była zabawa w wodzie, nauka pływania, troszku ćwiczeń dla rozruszania i wariactwa :)

Monia relaksowała masując się w ciepłej wodzie


pływała oglądając podświetlane dno basenu


i rozrabiała z kolegą Mateuszem:)


Kolejnym punktem naszej wycieczki był spacer po Wrocławskim Rynku gdzie w tej chwili ma miejsce Kiermasz Świąteczny...pełen atrakcji. Pogoda była rewelacyjna na krótki spacer i godzinka minęła niepostrzeżenie... 

Ta choinka jest tak wielka że nie ujeliśmy czałej na zdjęciu :)


dziewczyny czekały przy saniach na Mikołaja ... ale chyba zabalował przy serwowanym obok winku grzanym bo nie wracał do reniferów bardzo długo:)


Fascynujący był Bajkowy Lasek ... kilka stanowisk gdzie można było odsłuchać bajki oglądając poruszające się lalki :) Świetna atrakcja dla dzieci ale i rozrywka dla rodziców...bo to bajki znaszego dzieciństwa :)Zmęczeni ale radośni wróciliśmy do domu ok 22.00
To był naprawdę udany dzień...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY