Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


sobota, 12 listopada 2011

Pierwszy obraz "Na zamówienie" :)

Nie wiem czy podglądanie artystki jest dobre ale chciałabym pokazać Wam proces tworzenia DZIEŁA:) Znajomym spodobał się obrazek namalowany przez Monikę podczas zajęć terapeutycznych... poprosili o podobny namalowany na płótnie a Monika zgodziła się taki wykonać... Trochę to trwało zanim poprosiła o farby. Do pomysłu dojrzewała chyba ze trzy tygodnie...aż nadszedł ten dzień:)
Moniczka przygotowała się starannia. Położyła płótno i namalowany wczesniej obrazek na wzór, wyjeła farby i wydusiła odrobinkę (oszczędnie) tylko te kolory ktore zamierzala użyć. przygotowała odpowienie pędzle i poprosiła o kubeczek z wodą. Przygryzała wargi, kreśliła ołówkiem i mazała denerwując się troszku aż w końcu zamoczyła pędzelek w farbie i zaczęła :)cały proces odbywał się cichutko i w skupieniu


trwało to kilka godzin ... z małą przerwą na obiad od godziny 11.00 aż do 16.00
czyli prawie 5 godzin intensywnej pracy


aż w końcu powstał obraz...którym można się pochwalić :)


Pomimo długiej pracy w skupieniu monika po krotkiej przerwie (sprawdzenie co tam w internecie słychać) wróciła do malowania ... tym razem ozdabiała świąteczne zakładki do książek. Takie zakladki będzie można kupić na naszych aukcjach by wspomoc rehabilitację i leczenie Moni. Już teraz zapraszamy serdecznie:)


wieczorem pojawil się mały pomocnik Wojtuś dla ktorego Moniczka jest ciocią:) i z radością przystąpił do malowania figurek dotrzymując Moni towarzystwa:)
Świateczne figurki też można kupić na naszych aukcjach:)


Jutro przed Moniką równie pracowity dzień...będziemy przygotowywać karteczki swiąteczne - obrazki już wyszyte w ogromnej ilości...czas by przybrały formę ślicznych rękodzieł:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY