Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


piątek, 5 sierpnia 2011

Wspomnienia z turnusu w Radzyniu :) - nowe zdjęcia

Z turnusu wróciliśmy już kilka dni temu ale mieliśmy tylko 1 dzień na pranie i przepakowanie Moniki, która w niedziele pojechała na kolejne 2 tygodnie z babcią:) Tymczasem pozostawię kilka zdjęć z naszego turnusu:) Resztę wkleje później jak odzyskam karte z aparatu:)

Turnus trwał 2 tygodnie. Było wspaniale:) Po raz pierwszy doświadczyłam uczucia prawdziwych wczasów...bo oprocz rehabilitacji mojej i Moniki (po 5 zabiegów dziennie) oraz terapii zajęciowej mieliśmy tez czas by troszku poszaleć nad jeziorkiem i chociaż pogoda nas nie rozpieszczała to do dyspozycji mieliśmy kajak i rowerek wodny.... Tereny rewelacyjne, ludzie sympatyczni a nasza grupa zgrana w 100%. Bawiliśmy się dobrze w dzień i wieczorami... uczestniczyliśmy w wielu imprezach organizowanych w ośrodku obok - koncert, zabawa taneczna, karaokę, występy kolonistow itp. oczywiście sami też organizowaliśmy sobie czas wolny (loteria fantowa, malowanie twarzy i figurek, dyskoteka, grille)  a na koniec turnusu wybraliśmy król i królowa wśród dzieci i wśrod rodziców. To oni rozdali dyplomy i podarunki na zakończenie. Każdy uczestnik otrzymał też pamiątkowy kubeczek z imieniem i widoczkiem z Radzynia - taki osobisty upominek:)
Sam ośrodek Wiktoria Król zapewnił nam dość ekstermalne warunki, które nie wszystkim przypadły do gustu ale przemiła obsługa, przepyszne posiłki (oj przybyło nas troszku) uśmiechnięci rehabilitanci i doskonałe towarzystwo przebiły każdą niedoskonałość:) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócimy w te tereny...ale narazie pozostają wspomnienia:)

Oto Monika podczas zabiegów fizykoterapii  i ćwiczeń (Pozdrawiamy przemiłe panie:)


Monika z kolegą Arturem


Szalone dziewczyny: Magda, Martusia (siostra Moniki) Danusia i sama gwiazda - MonikaMonika z Asią szykują się na wieczorną imprezkę:)


a oto efekt końcowy tych starań ...


W jeden z deszczowych wieczorow odbyło się karaokę dla dzieci ... i dla dorosłych:) Oto Martusia - siostra Moniki - okazało się że nasza córeczka ma wielki talent i slicznie śpiewa...zaskoczyła pozytywnie wszystkich słuchających


Kolejny pochmurny dzień wykorzystaliśmy na zabawy świetlicowe przy muzyce... największą popularnością cieszyły się te z kolorowa chustą:)

Ale gdy tylko zaświeciło słoneczko natychmiast zjawialiśmy się na plazy...chocby tylko by poleniuchować, polezeć i poobserwować innych:)


lub zbudować wielki zamek z piasku z koleżankami ... co nie jest wcale proste...


gdy słońce znowu się schowało ... spacerowalismy po okolicy:)


i to jeszcze nie wszystkie zdjęcia.... kolejne niedługo się pojawią

 

1 komentarz:

  1. Zapraszam na "Spotkanie HandMadowe", więcej info na http://handmadebizutki-karolcia.blogspot.com/2011/08/zapraszam-na-zlotspotkanie-osob.html

    OdpowiedzUsuń

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY