Wsparcie MONIKI

Szanowni Państwo

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośba o wsparcie leczenia i rehabilitacji podopiecznej Moniki Stawińskiej o nr 1162 . rodzice dziewczynki ze swojej strony robią wszystko co w ich mocy aby usprawnianie i terapia corki odbywała się systematycznie bo tylko wówczas daje pozytywne i trwałe efekty. Jednak często brakuje im środków na podstawowe badania, zajęcia rehabilitacyjne i terapeutyczne, a kosztowne turnusy są dla Moni ważną nagrodą ...W imieniu fundacji i rodziców będziemy wdzięczni za kazdą wpłatę:

DAROWIZNY:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
Łomiańska 5
01-685 Warszawa

61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

z dopiskiem: na ochronę zdrowia 1162 Stawińska Monika

(jest to konto fundacji do zbiórki publicznej)


dla wpłat ALLEGRO
13 1240 1037 1111 0010 1760 2908
z dopiskiem: 1162 Stawińska Monika (+nick z allegro)

można też pomóc Moni biorac udział w jej aukcjach
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=9839249

Środki zasilają subkonto w fundacji i są wydatkowane TYLKO na potrzeby Moniki po przedstawieniu właściwej dokumentacji

ZAPRASZAMY NA AUKCJE

1%
KRS 0000037904
cel szczegółowy: 1162 Stawińska Monika

zapraszamy na stronę facebooka gdzie dodajemy zdjęcia odlewowa Moniki
https://www.facebook.com/Śnieżnobiałe-odlewy-gipsowe-aukcje-charytatywne-niepełnosprawnej-Moniki-1414227238790912/timeline/?ref=hl


niedziela, 6 marca 2011

Monika - modelka na "pewien sposób":)

W piątek Moniczka byla uczestnikiem szkolenia kadry fizjoterapeutów...uczestniczyła w kursie jako "dziecko pokazowe". Oczywiście  kilka dni wczesniej została poproszona o zgodę z dokładnym objaśnieniem jakie będą oczekiwania co do niej.... i zgodziła się w pełni świadomie:) Na "wystąpienie" przygotowywala się już od czwartku...miala wielka tremę ale podołała .... aby nie wystapić w bieliźnie przygotowala sobie stroj kąpielowy (ot mądra dziewczynka:) współpracowała z prowadzącym i odpowiadala na każde pytanie...Jako pierwsze miala oklejone stopy a następnie plecy .... oto przykładowe zdjęcia (celowo wystawiam tylko dwa gdyż material z kursu nie powinien być publikowany, ale chce zwrocić uwage innych rodziców dzieci wózkowych na plecy Moniki - od czasu podklejenia minęły 3 dni i Moni siedzi prosto w wózku, potrafi się sama skorygować. Ból odcinka lędźwiowego tez jest już znacznie mniejszy POLECAM podklejenie)
Nam rodzicom uczestnictwo Moni w tej części szkolenia też przyniosło wiele pozytywów ... mamy nagrana całość i pilnie wykonujemy zalecenia bo wierzymy na zmianę po miesiącu jak zapewnial nas prowadzący :)
Najważniejsze jednak że Monika wróciła zadowolona i zrozumiala jak ważne są ćwiczenia na plecki i przerwy w siedzeniu na wózku...dzisiaj dwa razy zeszła na materac i leżąc na brzuszku czytała książkę ...tak w ramach odpoczynku i prostowania plecków:)
ZUCH DZIEWCZYNKA:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

bedzie nam miło jeśli napiszecie kilka słów od siebie....ZAPRASZAMY